Zapaženi rezultati naših učenica na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola World Skills Croatia 2022.
Autor: Ljiljana Meščić Blažević, 16. 5. 2022.

Na Državnom natjecanje učenika strukovnih škola- World Skills Croatia, koje održano u Zagrebu od 10. do 12. svibnja 2022. godine, sudjelovale su i učenice naše Škole.

Učenica Paula Ćubić iz 3. d razreda zanimanja pekar, pod vodstvom mentorice Marije Došen, natjecala se u disciplini pekarstvo i osvojila treće mjesto.

Učenica 4. a razreda smjera kozmetičar Nina Tanković,pod vodstvom svoje mentorice Ivne Bevanda, osvojila je četvrto mjesto u disciplini kozmetička njega.

Ponosni na rezultate, iskreno čestitamo natjecateljicama Pauli i Nini, te nastavnicama Mariji Došen i Ivni Bevanda!