Autor: Ana Milovan, 9. 4. 2020.

Za vrijeme trajanja nastave na daljinu školska je knjižnica Strukovne škole Pula zatvorena, ali je zato otvorena virtualna, dostupna kao Google Sites web stranica na sljedećoj poveznici:

Virtualna knjižnica zamišljena je kao digitalna podrška

• učenicima, u svladavanju nastavnog gradiva jer su na jednom mjestu okupljeni razni pouzdani izvori, lektire, knjige, časopisi...;
  • nastavnicima, u kreiranju nastavnih sadržaja, pretraživanju informacija i upotrebu materijala uz reguliranje autorskih prava.

Školska knjižničarka na raspolaganju je vezano za pretraživanje izvora i knjiga, uključena je u virtualnu zbornicu i virtualne učionice, a možete joj pisati na e-mail: ana.sarcevic8@skole.hr ili putem Google obrasca.