Obavijest o ograničenju rada sa strankama
Autor: Ana Milovan, 20. 3. 2020.

Sukladno Odluci o izmjeni Odluke o obustavi izvođenja nastave u visokim učilištima, srednjim i osnovnim školama te redovnog rada ustanova predškolskog odgoja i obrazovanja i uspostavi nastave na daljinu KLASA: 602-01/20-01/00178, URBROJ: 533-01-20-0002) od 19. ožujka 2020.godine, te donesenim mjerama Stožera civilne zaštite Istarske županije vezano za prevenciju i smanjenje rizika širenja zaraze koronavirusom COVID-19 od ponedjeljka, 23. ožujka 2020.godine Strukovna škola Pula će do daljnjeg ograničiti rad sa strankama.

Stranke mogu sve upite i kontakte uspostaviti u uredovno radno vrijeme putem telefona, pošte ili putem službenog e-maila školske ustanove.

S poštovanjem,

Ravnatelj